Diskuze - poradna

Léčba nadměrného pocení

Pokud dochází dlouhodoběji či opakovaně k nadměrnému pocení, je třeba to nějakým způsobem řešit. Měla by se vždy vystopovat příčina, kterou lze v mnohých případech léčit či odstranit. Když pomine příčina, pomine většinou i nadměrné pocení.

Pokud jde o nějaký funkční problém potních žláz (může být jen u některých), lze jej řešit lokálně přípravky, které tlumí vylučování potu (antiperspiranty), zápach jde eliminovat deodoranty. Je lépe se poradit v lékárně, kde mají kvalitní a specializované zboží. V případě neúspěchu se na mnoha odborných pracovištích aplikují botulotoxinové injekce, které jsou poměrně drahé (několik tisíc korun), ale mohou vyřešit nadměrné pocení až na jeden rok.


TIP : Lišej nebo-li atopický ekzém je dermatologické onemocnění. Jak se dá léčit?

Nejúčinnějším a také nejkrajnějším řešením je odstranění potní žlázy. Přistupuje se k němu jen, když ostatní možnosti selhaly. Operace vyřeší problém nadměrného pocení někdy trvale, někdy jen na pár let. Je však poměrně riziková.

 

Komentáře a dotazy 

 
0 #20 Léčba pocení - Nadměrné poceníArlen 2015-07-24 21:27
Dotknutelné téma, je dost vážné, ale je napsané velice konkrétně

Feel free to visit my webpage zdravý životní styl recepty (www.healthinformation.cz: http://www.healthinformation.cz/art,34.htm)

Citovat
 
 
0 #19 Konec poceníRobin z Brna 2015-02-05 14:59
Mě ten Electtro Antiperspirant dali naši k Vánocům a měsíc už se nepotim ani v podpaží, ani na nohách, ale co je hlavní, úplně mi zastavil pocení rukou!!!

Citovat
 
Testy pom�cek s Dominikou na Slon.cz
 
0 #18 driclorAlessa 2014-11-29 14:39
Zdravím, trpím tím už od ZŠ, propocen podpaží až do pasu, promočené sešity, žádné nošení sandálků..obličej, zadek, záda..
Částečně můj problém vyřešil driclor, vysušuje a je to fakt svinstvo, tak ho dávám jen na podpaží a nevyspím se, ale můžu tak nějak normálně fungovat, dbré je, že po absolvování počáteční kůry se intervaly nanesení prodlužují, takže mi stačí použití jednou za pár měsíců, kdo by se nechtěl potit vůbec, tak asi častěji

Citovat
 
 
-1 #17 Electro Antiperspirant je PECKA!!!!!!!!!!Tank 2014-09-23 14:41
Dneska mi přišel elektro antiperspirant domů, tak jsem zvědavá. Dám vědět jak to zabírá.

Citovat
 
Testy pom�cek s Dominikou na Slon.cz
 
0 #16 Helma k Electro AntiperspirantuVlaĎka 2014-09-09 10:53
Citace Lada:
Maruško, nejste sama a když na něco narazíte bdejte mi vědět, v opačném případě udělám totéž děkuji
Koukal jsem na ten elektroantipers pirant a tak nějak jsem nepochopil jak to použít v našem případě a helmu z toho heudělám a není kde se zeptat

Uděláš, lépe řečeno už jí k tomu ELectro Antiperspirant začli konečně prodávat!!!! Je to úplně dole http://www.electroantiperspirant.com/cz/koupit-pristroj-na-iontoforezu

Citovat
 

Přidat komentář

Vkládejte jen pravdivé a slušné komentáře. Nevhodné komentáře budou administrátorem smazány. Nevkládejte reklamu!


Bezpečnostní kód
Obnovit
Opiště prosím kód z obrázku: